Windykacja wierzytelności

Kompleksowa obsługa windykacji na terenie Łódź oraz Płock

Windykacja osób prywatnych

Wiele osób twierdzi, że windykacja osób prywatnych nie ma sensu i lepiej nie ubiegać się „o swoje", ponieważ sprawa i tak „utknie w miejscu". Przeświadczenie to najprawdopodobniej wynika z faktu, że w przypadku osób prywatnych o wiele trudniej jest ocenić ich majątek i dochody niż w przypadku firm. Kancelaria prawno-finansowa Asesor obala ten mit. Przeprowadziliśmy już setki spraw windykacyjnych skierowanych przeciw osobom prywatnym, w wyniku których nasi klienci odzyskiwali swoje należności z tytułu umów:

 • pożyczek,

 • sprzedaży,

 • najmu

 • i innych

Specjaliści z działu windykacja Łódź bez problemu ustalają:

 • oficjalne i „nieoficjalne" dochody dłużnika (czyli wszystkie bieżące źródła finansowania),

 • ruchomości i nieruchomości dłużnika

 • inne prawa majątkowe ,

 • pozorne operacje finansowe, za pomocą których dłużnik chce ukryć swój majątek (oferujemy dochodzenie roszczeń w trybie skargi pauliańskiej).

Ponadto kancelaria prawno-finansowa Asesor zajmuje się kierowaniem wniosków do sądu o wyjawienie majątku dłużnika. Doprowadzamy również do unieważnienia umów sprzedaży, darowizn ruchomości i nieruchomości, co uchroni Państwa przed odpowiedzialnością finansową.

Dlaczego warto nas wybrać?

Rozpatrywanie wszystkich standardowych spraw windykacyjnych rozpoczynamy bez żadnych OPŁAT WSTĘPNYCH. W skład naszego zespołu windykacji Łódź wchodzą doświadczeni radcy prawni, którzy posiadają wieloletnie doświadczenie w zawodzie i wciąż poszerzają swoje kwalifikacje. Kancelaria prawno-finansowa Asesor przeprowadzi w Państwa imieniu postępowanie sądowe i komornicze. Klienci „śpią" spokojnie, a my działamy skutecznie!

Jako profesjonaliści w swojej branży podejmujemy się również prowadzenia spraw po bezskutecznej egzekucji komorniczej. Kwota, o którą walczymy w Państwa imieniu nie ma dla nas znaczenia - przyjmujemy zlecenia bez względu na wysokość nieuregulowanej należności.

Co stanowi podstawę działań windykacji Łódź?

Główny zakres naszych działań stanowi windykacja terenowa. W przeciwieństwie do większości firm trudniących się naszą branżą - nie piszemy, a aktywnie działamy. Po dokładnym przeanalizowaniu danej sprawy docieramy do dłużnika osobiście. Nic nie stanie nam na przeszkodzie, aby odnaleźć każdego dłużnika. Nadrzędnym celem naszej firmy jest profesjonalna pomoc klientom i to nas motywuje do pomyślnego zakończenia nawet najbardziej zawikłanych spraw.

Posiadamy doświadczenie, które jest filarem działalności naszego oddziału windykacja Łódź. Lata praktyki sprawiły, że znamy wszystkie sztuczki stosowane przez finansowych oszustów. Jeżeli obdarzą nas Państwo swoim zaufaniem, zrobimy wszystko, aby odzyskać wszelkie nieuregulowane należności.

W ofercie kancelarii prawno-finansowej Asesor znajdą Państwo również:

 • Obsługę prawną

 • Zastępstwo procesowe

 • Upadłość konsumencką

 

Asesor

Kancelaria Prawno Finansowa

Al. T. Kościuszki 23/25
klatka B IIp

tel.: 607-903-503

biuro@asesor.info.pl