Windykacja wierzytelności

Kompleksowa obsługa windykacji na terenie Łódź oraz Płock

Windykacja - biuro Poznań


By zapewnić naszym klientom jak najbardziej kompleksową obsługę oraz wysoki poziom usług, każdą sprawę traktujemy w pełni indywidualnie i na tej podstawie dobieramy najbardziej
optymalną ścieżkę działania. Zajmujemy się między innymi windykacją należności od dłużników, niezależnie czy są to osoby prywatne (nie prowadzące własnej działalności gospodarczej) czy firmy (przedsiębiorstwom oraz spółki z ograniczoną odpowiedzialnością, komandytowe, akcyjne, cywilne, jawne) . Naszą skuteczność zawdzięczamy profesjonalnemu i kompetentnemu zespołowi, który w każdym przypadku potrafi zadbać o najwyższe standardy swojej pracy oraz tym samym o potrzeby osób, które korzystają z naszej pomocy.

Naszymi klientami są nie tylko małe przedsiębiorstwa, ale i firmy zaliczane do grona średnich, a nawet dużych pod względem zakresu działalności oraz poziomu rozwoju. Decydując się na współpracę z naszą kancelarią prawno-finansową w Poznaniu otrzymują Państwo dostęp do przeprowadzenia procesu odzyskiwania długu w sposób polubowny, sądowy oraz egzekucyjny.

Nigdy nie jest za późno by zdecydować się na naszą pomoc.Pomożemy Państwu niezależnie od etapu, na którym aktualnie zatrzymał się proces ściągania należności. Mogą to być np. dopilnowanie poprawnie przeprowadzonej windykacji długu na etapie przedsądowym, czy w przypadku bezsilności komornika. Chętnie doprowadzimy do końca także sprawy, z którymi nie poradziły sobie inne kancelarie.

Windykacja prowadzona przez naszą firmę zawsze składa się z kilku podstawowych etapów, które maja zagwarantować Państwu podjęcie adekwatnych działań i wykorzystanie adekwatnych środków w stosunku do stopnia skomplikowania danej sprawy:

  • szczegółowa analiza zgłoszonej sprawy,
  • dobranie narzędzi prawnych, by zapewnić klientom najlepszy efekt naszej pracy,
  • stała kontrola i optymalizacja działań zmierzających do odzyskania długu,
  • dobrze dopracowany proces informacyjny na odcinku klient-kancelaria.


Zapraszamy również do skorzystania z pozostałych specjalizacji naszej kancelarii prawno-finansowej (kompleksowej obsługi prawnej, pomocy w ogłoszeniu upadłości konsumenckiej, zastępstwa procesowego).

Asesor

Kancelaria Prawno Finansowa

Al. T. Kościuszki 23/25
klatka B IIp

tel.: 607-903-503

biuro@asesor.info.pl