Windykacja wierzytelności

Kompleksowa obsługa windykacji na terenie Łódź oraz Płock

Obrót wierzytelnościami

W niektórych sytuacjach zamiast czekać na efekty windykacji, korzystniej jest sprzedać dług. W ofercie naszej kancelarii prawno-finansowej znajdą Państwo wykup długów ze środków własnych. W związku z tym, że pobieramy niewygórowane dyskonto, mogą Państwo szybko odzyskać gotówkę, która często niezbędna jest do dalszego, prawidłowego funkcjonowania Państwa firmy.

Jak przebiega obrót wierzytelnościami?

Na początku potwierdzamy, stosując wywiad gospodarczy, kondycję finansową dłużnika i możliwości ściągnięcia z niego długu. Po tej wstępnej analizie ustalamy z klientem cenę zakupu wierzytelności, przy ustalaniu której bierzemy pod uwagę indywidualne cechy transakcji. Jeżeli więc chcą się Państwo pozbyć długów swoich kontrahentów - zapraszamy do współpracy. Radcy prawni i adwokaci z naszych oddziałów windykacji w Łodzi i Płocku chętnie pomogą! Usunięcie ze swoich barków ryzyka związanego z niewypłacalnością dłużnika to olbrzymia ulga, którą mogą Państwo poczuć, poddając wierzytelności odpowiedniemu obrotowi - na przykład sprzedaży.

Nasza kancelaria prawno-finansowa uzyskuje wysoką skuteczność swoich działań głównie dzięki doświadczeniu, kwalifikacjom i zaangażowaniu radców prawnych i adwokatów. Przedsięwzięcia windykacyjne uzupełniamy również działaniami wywiadowczymi i operacyjnymi. W większości standardowych spraw nasi klienci zwolnieni są z wszelkich opłat wstępnych - płacą wyłącznie za należności, które udało nam się odzyskać od dłużnika.

W ofercie kancelarii prawno-finansowej Asesor znajdą Państwo również:

  • Obsługę prawną

  • Zastępstwo procesowe

  • Upadłość konsumencką

 

Asesor

Kancelaria Prawno Finansowa

Al. T. Kościuszki 23/25
klatka B IIp

tel.: 607-903-503

biuro@asesor.info.pl