Windykacja wierzytelności

Kompleksowa obsługa windykacji na terenie Łódź oraz Płock

Monitoring należności

Pod pojęciem monitoringu należności kryją się wszelkie działania obejmujące kontrolę nad terminowym dokonywaniem spłat przez Państwa kontrahentów. Dzięki doświadczeniu pracowników naszej kancelarii zapomną Państwo o problemach związanych z nieuregulowanymi przez klientów zobowiązaniami.

Na Państwa zlecenie nasze oddziały windykacja Łódź i windykacja Płock będą czuwać nad terminowym realizowaniem zobowiązań od momentu ich powstania aż do całkowitej spłaty.

Jak przebiega monitoring należności w kancelarii prawno-finansowej Asesor?

 1. Najpierw uzyskujemy zestawienie faktur, których monitorowanie chcą nam Państwo zlecić.

 2. Następnie pracownicy oddziałów windykacja Łódź i windykacja Płock telefonicznie przypominają o terminie zapłaty Państwa kontrahentom. W związku z tym wierzycielowi nie umknie ostateczna data spłaty należności. Na tym etapie jesteśmy w stanie stwierdzić, jakie ewentualne problemy finansowe ma Państwa kontrahent. Pomimo tego stosujemy środki, które pozwalają uniknąć wszelkich zatorów finansowych.

 3. Jeżeli zbliża się termin płatności, a należność pomimo naszego upomnienia nie wpłynęła na Państwa konto, ponownie kontaktujemy się z wierzycielem. W tym momencie stosujemy również wszystkie dostępne nam środki: upomnienia osobiste lub telefoniczne, wiadomości sms oraz e-maile.

 1. Kolejny etap stanowi wysłanie wezwania do zapłaty.

 2. W trakcie całego procesu monitorowania należności aktualizujemy saldo dłużnika, dzięki czemu mogą mieć Państwo pewność, że uregulowane sprawy zostaną zamknięte zaraz po dokonaniu wpłaty.

 

Oddziały windykacja Łódź i windykacja Płock - dlaczego warto nam zaufać?

 • Oferujemy kilkuprocentowe rabaty na windykację należności, które wcześniej zostały objęte monitoringiem.

 • Ponadto dla klientów korzystających z naszych usług (windykacji lub monitoringu należności) zapewniamy pieczęć prewencyjną gratis!

Pieczęć prewencyjna pozwoli skutecznie wyeliminować problem związany z niedotrzymywaniem przez Państwa kontrahentów terminów płatności. Dzięki zastosowaniu tego rozwiązania wierzyciele:

 • są ostrzeżeni przed dotkliwymi konsekwencjami zalegania ze spłatą należności,

 • oraz uświadamiają sobie, że Państwa firma współpracuje z Rejestrem Dłużników ERIF, do którego zostaną wpisani jej wierzyciele.

Monitoring należności jest jedną z podstawowych czynności prewencyjnych, które podejmuje nasze oddziały windykacji. Dzięki działaniom wykwalifikowanych radców prawnych szybko zidentyfikują Państwo niesolidnego kontrahenta lub partnera biznesowego. To natomiast pozwoli zabezpieczyć się Państwu przed dotkliwymi stratami finansowymi.

Do oferty naszej kancelarii prawno-finansowej Asesor wprowadziliśmy usługę monitoringu należności, w odpowiedzi na Państwa potrzeby. Nieuregulowane w terminie faktury to powszechny problem wśród małych i dużych przedsiębiorców. Każdy z nas ma jakieś zobowiązania finansowe i trudno się z nich wywiązać, kiedy inni zwlekają z zapłatą. Nasi radcy prawni i adwokaci działają mobilizująco na kontrahentów unikających terminowego regulowania faktur.

Kancelaria prawno-finansowa Asesor zachęca do zapoznania się ze swoją szeroką ofertą działań windykacyjnych.

W ofercie kancelarii prawno-finansowej Asesor znajdą Państwo również:

 • Obsługę prawną

 • Zastępstwo procesowe

 • Upadłość konsumencką

 

 

Asesor

Kancelaria Prawno Finansowa

Al. T. Kościuszki 23/25
klatka B IIp

tel.: 607-903-503

biuro@asesor.info.pl