Windykacja wierzytelności

Kompleksowa obsługa windykacji na terenie Łódź oraz Płock

Nasz zepół

Windykacja Łódź to oddział naszej kancelarii prawno-finansowej, który od wielu lat skutecznie odzyskuje należności klientów na terenie całego kraju. Do każdej sprawy podchodzimy indywidualnie, czego potwierdzeniem jest olbrzymia ilość pomyślnie zakończonych spraw i interwencji prawnych. W skład naszego zespołu wchodzą byli pracownicy firm windykacyjnych oraz banków, którzy wciąż poszerzają swoją wiedzę. Jesteśmy profesjonalistami, dlatego doskonalimy się, aby jeszcze efektywniej stawiać czoła nowo napotkanym wyzwaniom prawnym.

Choć Łódź i Płock to miasta, w których znajdą Państwo nasze siedziby - obsługujemy klientów z całego kraju. Jesteśmy przygotowani zarówno merytorycznie jak i praktycznie do prowadzenia najbardziej zawikłanych spraw windykacyjnych. W zakres naszych działań wchodzą również wszelkie zagadnienia związane z upadłością konsumencką, zastępstwem procesowym, prawem pracy, a także przygotowaniem wszelkich opinii, ekspertyz, analiz oraz umów.

W skład zespołu kancelarii prawno-finansowej wchodzą:

  • Karol Rzetecki - Radca prawny
  • Tomasz Zajder - Dział Windykacji Terenowej
  • Bogumił Smuk - Dział Windykacji Terenowej
  • Michał Balwierczyk - Sekretariat

Jeżeli poszukują Państwo profesjonalnego wsparcia - zapraszamy do kontaktu z naszymi oddziałami: windykacja Łódź i windykacja Płock czekają, aby Państwu pomóc!

 

Asesor

Kancelaria Prawno Finansowa

Al. T. Kościuszki 23/25
klatka B IIp

tel.: 607-903-503

biuro@asesor.info.pl